LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Człowiek z pasją

2017-10-18

W dniach 8 i 9 lipca br. w Damasławku odbył się XV Memoriał Angeliki Jach – regionalne zawody w skokach przez przeszkody. Organizatorem tego wydarzenia jest Klub Jeździecki SOKÓŁ Damasławek i jego Prezes, Stanisław Marek Jóźwiakowski, który jest  także współwłaścicielem Zakładu Handlowego „JÓŹWIAKOWSKI” Spółka Jawna, działającego na rynku w segmencie rolniczym od roku 1990.

Inicjatywę powstania klubu jeździeckiego Stanisław Jóźwiakowski podjął w roku 2011. Wcześniej jego zawodnicy zrzeszeni byli w GKS Zamek Gołańcz oraz Gminnym Ludowym Klubie Sportowym Sokół Damasławek. Założyciel jako cel postawił sobie integrację osób posiadających wspólne zainteresowania, stworzenie miejsca, gdzie mogą odbywać się zajęcia w dyscyplinie jeździectwo o specjalizacji skoki przez przeszkody. Przez stałe uczestnictwo swoich zawodników w największych imprezach jeździeckich w kraju postawił na rozwój dzieci i młodzieży z pobliskich stajni. Obecnie klub  jeździecki zrzesza 15 zawodników startujących w zawodach o randze regionalnej i ogólnopolskiej. Tegoroczne plany to uczestnictwo i próba zdobycia medali Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Kuców w Strzegomiu.

W tegorocznej imprezie uczestniczyło 150 zawodników i 246 koni.

Więcej o zawodach w Magazynie Flash


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?