Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Człowiek z pasją

2017-10-18

W dniach 8 i 9 lipca br. w Damasławku odbył się XV Memoriał Angeliki Jach – regionalne zawody w skokach przez przeszkody. Organizatorem tego wydarzenia jest Klub Jeździecki SOKÓŁ Damasławek i jego Prezes, Stanisław Marek Jóźwiakowski, który jest  także współwłaścicielem Zakładu Handlowego „JÓŹWIAKOWSKI” Spółka Jawna, działającego na rynku w segmencie rolniczym od roku 1990.

Inicjatywę powstania klubu jeździeckiego Stanisław Jóźwiakowski podjął w roku 2011. Wcześniej jego zawodnicy zrzeszeni byli w GKS Zamek Gołańcz oraz Gminnym Ludowym Klubie Sportowym Sokół Damasławek. Założyciel jako cel postawił sobie integrację osób posiadających wspólne zainteresowania, stworzenie miejsca, gdzie mogą odbywać się zajęcia w dyscyplinie jeździectwo o specjalizacji skoki przez przeszkody. Przez stałe uczestnictwo swoich zawodników w największych imprezach jeździeckich w kraju postawił na rozwój dzieci i młodzieży z pobliskich stajni. Obecnie klub  jeździecki zrzesza 15 zawodników startujących w zawodach o randze regionalnej i ogólnopolskiej. Tegoroczne plany to uczestnictwo i próba zdobycia medali Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Kuców w Strzegomiu.

W tegorocznej imprezie uczestniczyło 150 zawodników i 246 koni.

Więcej o zawodach w Magazynie Flash


Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?