LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Jubileuszowe Sympozjum Naukowe Pig Forum

2017-03-07

O tym jak osiągnąć wysoką efektywność produkcji by utrzymać się na europejskim i krajowym rynku trzody chlewnej dyskutowali uczestnicy X – Jubileuszowego Sympozjum Naukowego PIG FORUM, organizowanego przez Wytwórnię Premiksów LNB.

Kolejne Pig Forum utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że jest to źródło praktycznych i merytorycznych informacji z zakresu chowu i hodowli świń. Konferencja, podobnie jak w poprzednich latach, odbyła się w ostatni piątek i sobotę lutego w centrum Polski, w urokliwym Hotelu Ossa Congress & SPA. Tegoroczny temat PIG Forum brzmiał: „Jak produkować, by odnieść sukces w chowie trzody chlewnej”.

Organizatorzy zadbali, aby agenda spotkania była jak zwykle interesująca i zróżnicowana pod względem tematycznym. Konferencję rozpoczął gospodarz spotkania, prof. dr hab. inż Daniel Korniewicz, Manager Sprzedaży Technicznej dla Trzody Chlewnej w Wytwórni Premiksów LNB, który przypomniał zgromadzonym początki Pig Forum oraz przedstawił, jak w ciągu dekady sympozjum to ewoluowało, by stać się jednym z najważniejszych wydarzeń trzodowych w Polsce.

Z uwagi na jubileuszowe spotkanie, nie zabrakło też specjalnych podziękowań za współpracę badawczo-wdrożeniową oraz za wkład w tworzeniu efektywnych rozwiązań przyczyniających się do wzrostu chowu i hodowli trzody chlewnej w Polsce. Podsumowania i oficjalnego zamknięcia części wykładowej Jubileuszowego PIG Forum dokonał Piotr Kaczmarek, Dyrektor Handlowy Wytwórni Premiksów LNB.

Dziękujemy wszystkim prelegentom oraz uczestnikom sympozjum i zapraszamy  na kolejna edycję Pig Forum już za niespełna rok.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?