Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Jubileuszowe Sympozjum Naukowe Pig Forum

2017-03-07

O tym jak osiągnąć wysoką efektywność produkcji by utrzymać się na europejskim i krajowym rynku trzody chlewnej dyskutowali uczestnicy X – Jubileuszowego Sympozjum Naukowego PIG FORUM, organizowanego przez Wytwórnię Premiksów LNB.

Kolejne Pig Forum utwierdziło wszystkich w przekonaniu, że jest to źródło praktycznych i merytorycznych informacji z zakresu chowu i hodowli świń. Konferencja, podobnie jak w poprzednich latach, odbyła się w ostatni piątek i sobotę lutego w centrum Polski, w urokliwym Hotelu Ossa Congress & SPA. Tegoroczny temat PIG Forum brzmiał: „Jak produkować, by odnieść sukces w chowie trzody chlewnej”.

Organizatorzy zadbali, aby agenda spotkania była jak zwykle interesująca i zróżnicowana pod względem tematycznym. Konferencję rozpoczął gospodarz spotkania, prof. dr hab. inż Daniel Korniewicz, Manager Sprzedaży Technicznej dla Trzody Chlewnej w Wytwórni Premiksów LNB, który przypomniał zgromadzonym początki Pig Forum oraz przedstawił, jak w ciągu dekady sympozjum to ewoluowało, by stać się jednym z najważniejszych wydarzeń trzodowych w Polsce.

Z uwagi na jubileuszowe spotkanie, nie zabrakło też specjalnych podziękowań za współpracę badawczo-wdrożeniową oraz za wkład w tworzeniu efektywnych rozwiązań przyczyniających się do wzrostu chowu i hodowli trzody chlewnej w Polsce. Podsumowania i oficjalnego zamknięcia części wykładowej Jubileuszowego PIG Forum dokonał Piotr Kaczmarek, Dyrektor Handlowy Wytwórni Premiksów LNB.

Dziękujemy wszystkim prelegentom oraz uczestnikom sympozjum i zapraszamy  na kolejna edycję Pig Forum już za niespełna rok.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?