LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Mleczna Akademia Ryn 2017

2017-02-14

Kto zna markę LNB, dobrze wie, że od wielu lat stałym elementem kalendarza najważniejszych wydarzeń Wytwórni Premiksów LNB jest Mleczna Akademia. Jej zimowa edycja odbyła się w pięknej scenerii Zamku Ryn. Jak co roku hodowcy i zootechnicy zajmujący się hodowlą bydła mlecznego mogli wysłuchać ciekawych prelekcji dotyczących ich branży, poznać najnowsze trendy i porozmawiać o bieżącej sytuacji na rynku.

Organizatorzy Konferencji: Kamil Drzazga, Kierownik Regionu Północno-zachodniego, oraz Maciej Piekniewski, Ekspert ds. Aplikacji Technologii dla Bydła, jak zawsze zaprosili prelegentów, którzy zapewnili najwyższy poziom merytoryczny, tematyką obejmując najważniejsze dla hodowców kwestie dotyczące hodowli bydła mlecznego. Wieczorem czekało ich spotkanie z gwiazdą muzyki Disco-Polo, której charyzma sceniczna oraz największe przeboje porwały gości do niezapomnianej zabawy.

Dziękujemy prelegentom, gościom i uczestnikom Mlecznej Akademii i zapraszamy na kolejne jej edycje.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?