LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Piknikowo i rodzinnie

2017-11-15

Dnia 25 czerwca w agroturystyce Ranczo w Dolinie w Dąbrówce Kościelnej, nasi pracownicy wraz z rodzinami, już po raz kolejny wzięli udział w pikniku pod hasłem” Piknik Rodzinny Z Elementami Bezpieczeństwa”.

Podczas imprezy można było spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej, przejechać się bryczką i zwiedzić malownicze miejsca Puszy Zielonki. Na trawie królowały wielkopostaciowe, kartonowe zwierzęta, które dzieci mogły malować farbami. Uwagę najmłodszych przyciągały dmuchańce oraz basen z kolorowymi kuleczkami, a główną nagrodą w konkursie rodzinnym był bon podarunkowy dla zwycięskiej rodziny.

Podczas pikniku, jak co roku, odbyła się charytatywna licytacja, a uzbierane pieniądze zostały przekazane mieszkańcom Domu Dziecka w Gnieźnie oraz podopiecznym Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Kiszkowie. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania, wszyscy bawili się znakomicie. Humor dopisywał w bardzo dużych dawkach, mimo przelotnego letniego deszczyku.

Do zobaczenia za rok!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?