Zamknij X
INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Podsumowanie akcji Bezpieczna droga z LNB 2 edycja

2017-04-26

Urszula i Ludwik Piechoccy, Dystrybutorzy marki LNB, Lubosz
„Kiedy w ubiegłym roku dowiedzieliśmy się o akcji „Bezpieczna droga z LNB” organizowanej przez Wytwórnię Premiksów LNB, bardzo chcieliśmy, by objęta nią została szkoła w Luboszu,  gdzie mieszkamy i prowadzimy działalność w zakresie obrotu środkami żywienia zwierząt. Bardzo nam się spodobała myśl, by dzięki kamizelkom odblaskowym poprawić bezpieczeństwo dzieci najmłodszych klas w szkołach na terenach wiejskich. Nasze wnuki również uczęszczają do tej szkoły i do dzisiaj bardzo chętnie noszą te kamizelki, chociażby podczas wycieczek rowerowych. Gdy w tym roku przedstawiciel handlowy LNB – Piotr Marciniak – poinformował nas, że akcja jest kontynuowana, to od razu zaproponowaliśmy Zespół Szkół w Kwilczu. To bardzo dobrze przygotowana akcja poprawiająca bezpieczeństwo najmłodszych uczniów.”

Michał Nowicki, Przedstawiciel Handlowy, Wytwórnia Premiksów LNB
„Moje wrażenia z kolejnej odsłony Akcji „Bezpieczna Droga z LNB” są bardzo pozytywne. Zadowolenie w oczach dzieci oraz duża świadomość bezpieczeństwa wśród najmłodszych daje poczucie, że jak mówi stare przysłowie: „Nauka nie poszła w las”. Cieszy tak pozytywny odbiór akcji, zwłaszcza, że dzieci obiecały nosić kamizelki i odblaski, co faktycznie można w wielu przypadkach potwierdzić w trakcie naszej codziennej pracy na terenach wiejskich."

Michał Kosiak, Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży, Koordynator Akcji „Bezpieczna droga z LNB”
„Akcję przeprowadzamy po raz drugi i mam ogromną nadzieję, że będziemy robić to przez kolejne lata. Coraz więcej osób używa kamizelek odblaskowych, co bardzo cieszy, jednak wciąż widać (a raczej powinienem powiedzieć „nie widać”) na drogach ludzi, którzy ich nie noszą i są bardziej narażeni na ryzyko potrącenia przez jadące auto. Edukujmy dzieciaki, zachęcajmy je do noszenia odblasków – one naprawdę mogą uratować komuś życie.”

Dowiedz się więcej o tegorocznej akcji Bezpieczna droga z LNB
Czytaj o akcji w Magazynie Flash
Bezpieczna Droga z LNB 1 edycja

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?