LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Podsumowanie akcji Bezpieczna droga z LNB 2 edycja

2017-04-26

Urszula i Ludwik Piechoccy, Dystrybutorzy marki LNB, Lubosz
„Kiedy w ubiegłym roku dowiedzieliśmy się o akcji „Bezpieczna droga z LNB” organizowanej przez Wytwórnię Premiksów LNB, bardzo chcieliśmy, by objęta nią została szkoła w Luboszu,  gdzie mieszkamy i prowadzimy działalność w zakresie obrotu środkami żywienia zwierząt. Bardzo nam się spodobała myśl, by dzięki kamizelkom odblaskowym poprawić bezpieczeństwo dzieci najmłodszych klas w szkołach na terenach wiejskich. Nasze wnuki również uczęszczają do tej szkoły i do dzisiaj bardzo chętnie noszą te kamizelki, chociażby podczas wycieczek rowerowych. Gdy w tym roku przedstawiciel handlowy LNB – Piotr Marciniak – poinformował nas, że akcja jest kontynuowana, to od razu zaproponowaliśmy Zespół Szkół w Kwilczu. To bardzo dobrze przygotowana akcja poprawiająca bezpieczeństwo najmłodszych uczniów.”

Michał Nowicki, Przedstawiciel Handlowy, Wytwórnia Premiksów LNB
„Moje wrażenia z kolejnej odsłony Akcji „Bezpieczna Droga z LNB” są bardzo pozytywne. Zadowolenie w oczach dzieci oraz duża świadomość bezpieczeństwa wśród najmłodszych daje poczucie, że jak mówi stare przysłowie: „Nauka nie poszła w las”. Cieszy tak pozytywny odbiór akcji, zwłaszcza, że dzieci obiecały nosić kamizelki i odblaski, co faktycznie można w wielu przypadkach potwierdzić w trakcie naszej codziennej pracy na terenach wiejskich."

Michał Kosiak, Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży, Koordynator Akcji „Bezpieczna droga z LNB”
„Akcję przeprowadzamy po raz drugi i mam ogromną nadzieję, że będziemy robić to przez kolejne lata. Coraz więcej osób używa kamizelek odblaskowych, co bardzo cieszy, jednak wciąż widać (a raczej powinienem powiedzieć „nie widać”) na drogach ludzi, którzy ich nie noszą i są bardziej narażeni na ryzyko potrącenia przez jadące auto. Edukujmy dzieciaki, zachęcajmy je do noszenia odblasków – one naprawdę mogą uratować komuś życie.”

Dowiedz się więcej o tegorocznej akcji Bezpieczna droga z LNB
Czytaj o akcji w Magazynie Flash
Bezpieczna Droga z LNB 1 edycja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?