LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Wielowymiarowa POMOC

2017-06-30

Nie ma znaczenia, czy to duża korporacja, czy mała firma. Jeżeli w miejscu pracy panuje kultura otwartości na potrzeby innych, pracownicy zawsze zorganizują się w grupę wolontariuszy. Jeżeli firma wspiera te działania, tym większe możliwości pomocy mają pracownicy. Tak właśnie jest w firmie Cargill, której częścią filozofii działania jest odpowiedzialność społeczna, w tym wspieranie lokalnych społeczności.

Pracownicy Wytwórni Premiksów LNB dostrzegają potrzeby lokalnych instytucji społecznych, a także, a może przede wszystkim, potrzeby osób z najbliższego otoczenia. Dlatego nie zwlekali z podjęciem kolejnych działań, by dać choć trochę radości i wytchnienia tym najbardziej potrzebującym.

Dlaczego pracownicy tak chętnie angażują się w akcje charytatywne? Kiedy pytamy, mówią zgodnie, że to im sprawia radość, a także, że kiedy widzą efekty swojej pomocy, widzą w tym jeszcze większy sens i większą motywację.

Zbiórka odzieży dla osób bezdomnych
Zima to najmniej oczekiwana pora roku dla osób, które nie mają dachu nad głową. Z myślą o nich, podobnie jak w ubiegłym roku, przeprowadziliśmy zbiórkę odzieży dla schroniska „Pomocna Przystań” w Gnieźnie.

Misja Pokojowa dla Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie
Okazuje się, że pomoc remontowa nie jest nam obca. Nasi pracownicy w grudniu ubiegłego roku wyremontowali pokój i łazienkę w Domu Pomocy Społecznej w Łopiennie.

Zbiórka pieniędzy dla chorego Łukasza

Osób potrzebujących pomocy nie trzeba szukać daleko. Łukasz, syn naszego kolegi z pracy, ma 31 lat i od urodzenia choruje na porażenie mózgowe. Zdecydowaliśmy o zbiórce pieniędzy wśród pracowników na zakup wózka rehabilitacyjnego dla syna naszego kolegi.

Aukcja dla Izabeli
W potrzebie znalazła się również mała Izabela, córka naszego kolegi ze współpracującej z nami firmy AGRO Kawiks. Dziewczynka urodziła się ze stwardnieniem guzowatym i padaczką lekooporną. Podczas X Jubileuszowej Konferencji dla Producentów Trzody Chlewnej PIG FORUM, udało się zebrać sporą kwotę. Zebrane pieniądze zwiększają szansę na diagnostykę i leczenie małej Izabeli.

Więcej w Magazynie Flash

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?