LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Ankieta satysfakcji BLUMERANG

Ankieta Satysfakcji Programu lojalnościowego Blumerang

Szanowni Państwo,

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym Programu Lojalnościowego Blumerang, przygotowaliśmy krótką ankietę, aby poznać Państwa opinię i preferencje dotyczące Programu.
Ankieta jest anonimowa i zawiera 7 pytań. Jej wypełnienie zabierze Państwu najwyżej 5 minut, a nam pozwoli zebrać Państwa opinie i cenne uwagi.

Gorąco zachęcamy do wypełnienia ankiety i z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Pozdrawiamy!

 • 1. Jak często korzystasz z Programu Lojalnościowego Blumerang:
 • 2. Na ile oceniasz Program lojalnościowy Bluemrang: w jakim stopniu w skali od 0 do 10 był(a)byś skłonny/a polecić nasz Program, gdzie 0 to najniższa ocena, a 10 to najwyższa ocena?
  0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  Ocena
 • 3. Uzasadnij krótko swoją powyższą ocenę
 • 4. Co moglibyśmy zrobić, aby Program jeszcze lepiej spełniał Twoje oczekiwania?
 • 5. Jaką kategorię nagród preferujesz:
 • 6. Jeśli wybrałe(a)ś w pytaniu powyżej opcję: inne - wpisz kategorie bądź konkretny gadżet, jaki preferujesz)
 • 7. Które z produktów objętych Programem Lojalnościowym, zamawianych przez Ciebie, są źródłem największej ilości punktów?
 •  

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?