LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Firma - Historia

W Polsce marka LNB istnieje od 1993 roku. Wtedy to powstała polsko - holenderska spółka o nazwie LNB POLAND. W 1997 roku została uruchomiona nowoczesna, w pełni zautomatyzowana Wytwórnia Premiksów zlokalizowana w Kiszkowie - miejscowości położonej 25 km od Gniezna. Tu 1999 roku otwarto nową siedzibę firmy. Oprócz biurowca wybudowano też nowoczesne laboratorium. Był to bardzo ważny moment w rozwoju firmy, ponieważ pozwolił na lepszą kontrolę, zarówno procesu produkcyjnego jak i produktów gotowych oraz wykorzystywanych surowców. Nieustannie zdobywanie nowych rynków, zarówno w kraju, jak i za granicą, zaowocowało powstaniem w 2004 roku Ośrodka Badawczo - Rozwojowego, którego zadaniem jest opracowanie innowacyjnych i specjalistycznych produktów. W 2006 roku otwarto jeden z najnowocześniejszych magazynów w branży premiksowej. Magazyn o powierzchni 7 tys m2. Posiada regały wysokiego składowania, które mogą pomieścić 5 tys. Ton gotowych produktów. Dzięki tej inwestycji oraz nowemu programowi magazynowemu ograniczyliśmy do minimum ryzyko pomyłki w trakcie kompletacji zamówienia oraz znacznie skróciliśmy czas załadunku.

W 2007 roku udział wszystkich spółek LNB został wykupionym przez firmę Cargill - międzynarodowego dostawcę żywności, artykułów rolniczych oraz produktów i usługi zarządzania ryzykiem. Firma posiada zakłady produkujące mieszanki paszowe uzupełniające i pasze pełnoporcjowe w Polsce i ponad 60 krajach na całym świecie. Oferta prefiksowa LNB jest zatem logicznym uzupełnieniem asortymentu produktowego firmy Cargill. Aktualnie marka LNB jest obecnie w: Holandii, Polsce, Rumunii, Rosji, Surinamie, Bułgarii, Słowacji, Czechach, Ukrainie, Białorusi, Litwie, Łotwie, Estonii, Danii, Chinach i na Filipinach. Ekspansja ta trwa dalej, a marka LNB stała się prawdziwie międzynarodową marką.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?