LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Firma - Jakość

Gwarancją wysokiej jakości i bezpieczeństwa naszych produktów jest wdrożony system zarządzania jakością, który spełnia wymogi normy ISO 9001: 2008 i systemu HACCP. Zasady opisane w normie ISO 9001:2008 stosujemy w pełnym zakresie naszej działalności czyli w trakcie projektowanie technologii wytwarzania, produkcji i w obrocie środkami żywienia zwierząt takimi jak: dodatki paszowe, premiksy, lecznicze produkty pośrednie oraz mieszankami paszowe uzupełniające, dietetyczne i pełnoporcjowe. Dzięki stałemu doskonaleniu nasz system zarządzania jakością zapewnia pełną kontrolę nad procesami co pozwala nam oferować wyroby o najwyższej jakości.

System HACCP umożliwia natomiast zabezpieczenie, kontrolę i monitorowanie jakości oraz eliminowanie potencjalnych zagrożeń, począwszy od dostawy surowców, aż do dystrybucji wyrobów gotowych.

Najwyższe europejskie standardy jakości i bezpieczeństwa naszych produktów, zostały potwierdzone przez uzyskanie certyfikatu GMP+, dla wytwarzanych  przez nas premiksów i mieszanek paszowych . GMP+ to innowacyjny system zarządzania jakością. Dla nas tym bardziej cenny, ponieważ opracowany został specjalnie dla producentów ogniw łańcucha paszowego.

Dbałość o jakość naszych produktów przejawia się na wszystkich etapach działania, począwszy od zakupu surowców, poprzez proces produkcyjny, aż po dostarczenie gotowych wyrobów. Jest to jednak możliwe tylko dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników Wytwórni Premiksów LNB w proces stałego doskonalenia jakości wyrobów dostarczanych do naszych Klientów.

Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?