LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj

Firma - Odpowiedzialność społeczna

W trudnej rzeczywistości nie zapominamy o ludziach i instytucjach potrzebujących wsparcia i pomocy. Sponsorujemy działalność sportową, udzielamy pomocy placówkom naukowym i kulturalnym, troszczymy się o chorych i potrzebujących pomocy. Pod naszą stałą opieką znajduje się Dom Dziecka w Gnieźnie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym w Kiszkowie. Bierzemy także udział w wielu doraźnych akcjach, mających na celu wsparcie najbardziej potrzebujących. Od wielu lat jesteśmy Sponsorem Strategicznym lokalnej drużyny żużlowej Start Gniezno.

Jesteśmy dumni z faktu, że wspieramy lokalną społeczność, pomagamy innym oraz przyczyniamy się do rozwoju polskiego sportu i kultury.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?