LNB
Forum Dairy Spence
Zaloguj
MUTLIMEDIA

Multimedia - Filmy

Jak powstawał nasz kalendarz?

2013-05-21

W dniu dzisiejszym debiutuje nowa podstrona w naszym serwisie internetowym - LNB Multimedia. Będziemy tu zamieszczać obszerne relacje graficzne z konferencji, imprez i innych wydarzeń z życia firmy oraz filmy zrealizowane na zlecenie Wytwórni Premiksów LNB.

Na początek zapraszamy do zapoznania się z obszernym materiałem związanym z przygotowaniami do sesji zdjęciowej do kalendarza LNB na rok 2013. Zachęcamy także do śledzenia nowości multimedialnych, które na stałe zagoszczą na naszej stronie internetowej.

Film...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie: adresu e-mail przez Cargill Poland Sp. z o.o., Oddział w Kiszkowie, ul. Rolna 2/4, 62-280 Kiszkowo o numerze identyfikacyjnym NIP: 525-23-93-332 w celu otrzymywania informacji marketingowych i reklamowych drogą elektroniczną, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Jestem świadomy, że mam możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na moją szczególną sytuację oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego.

[Zamknij]
Pomóż nam ulepszyć naszą stronę! Wystarczą 3 kliknięcia:
Czy w łatwy sposób udało Ci się znaleźć interesujące Cię informacje?
 
Czy informacje na naszej stronie są interesujące?
 
Twoja ogólna ocena naszej strony internetowej:
 
Twoje sugestie – co jeszcze możemy zrobić?